דף בית צור קשר


סוגי המופעים

 


בטיחות בדרכים –
להציל חיים !! בכל רחבי הארץ בפני ילדים מגיל גן חובה עד כיתה ו' והכל בכדי לא לפגוש את ילדים בבתי חולים אחרי תאונות בדרכים להציל ילדים  בנושא החשוב של זה"ב באישור הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומשרד החינוך.
 

בטיחות כללית בחיים –
לעולי כיתה אלף ובכל כיתות מגן עד יסודי... מדוע קופות חולים דרשים את מג'יק מייקל?
 הוא מוסיף איכות קסם, אכפתיות וחן תוך כדי העברת מסרים חשובים ביותר. בעקר לילדים קטנים יש ללמד בטיחות בבית נוגע לשקע, טקע, מים חמים, חלונות, בפרקים, גן משחקים, כמובן בזה"ב אצל אש ועוד. תמיד הוא אוהב לבנות תוכניות חינוכיות במיוחד לצרכי המעסיק.  תבדוק עוד היום על משהוא Custom Made.

מיחזור ואיכות הסביבה-
או זה בקבוקים מזכוכית או פלסטיק, או נייר, או פחים הילדים ילמדו איך, איפה ומתי לשים כל דבר במקומו לשמור על כדור הארץ! מופע מצוין להשלים לימודים בבתי ספר יסודי בכיף, בצחוקים ובמסרים רציניים!
 
מופע בראותי כללי-
לשון מספיק, לאכול כמו שצריך כלי מדי קולה וממתקים והתעמלות יישמרו אלינו לחיים טובים והרבה יותר בריאים! קפיצת חבל לא יישאר האותו דבר אחרי כל הצחוקים וכף של התלמידים!

בריאות השן והחיוך!-
לשמור על בריאות השן הוא דבר בסיסי לחיים בריא אבל יותר מדי ילדים סובלים מבעיות כרוניות. ללמד אותם ילדים איך בצורה כיפי לשמור על בריאות השן והחיוך הוא האופן בניסיון רב דרך לשתף אותם באחריות לבריאותם. מג'יק מייקל מעביר את המסרים  בהומור ובצורה מקצועית להיבא שיתוף פעולה עם הילדים לקחת חלק בריאות הפה שלהם. דרך להטוטנות, צחוקים, שיתוף פעולה והרבה הרבה שמחה הקהל מגילאים גן חובה עד כיתה ג' ילמדו לצחצח את השיניים, מתי, איך, אפו ועוד ועוד. המופע בנוי על ידי עצות מרופה שיניים מחו"ל שמומחה בריאות השן לילדים ולמנוע בעיות. תזמינו כבר היום את החיוכים ותיראו את התוצאות הטובות לתמיד!