דף בית צור קשרמה המשותף בין: 
איש חרדי ,ילד מוסלמי מעזה, חיידק הטורף, תאונות דרכים, וקיפול בלונים?
 
 
חיוך!
חיוך מבריא את העולם.
 
הצטרפו למשהו מיוחד ושמעו כיצד לכולנו יש את היכולת...מג'יק מייקל , תורם את שלו לשנות את העולם. יש לו חיוכים, והוא מצויד אך ורק בבלונים ולהטוטנות כקוסם רפואי. הרצאה מרתקת על החיוך והקסמים שהופכים את העולם לטוב יותר כי כולנו יכולים להפוך את העולם לטוב יותר...
ההרצאה כוללת שיתוף פעולה עם הקהל, צחוקים, להטוטנות מדהימה וכיפי, סיפורים מהמחלקות ומהבמה, ואולי דמעה או שתיים. היא מרתקת וכולה נוגעת לעולמו של מג'יק מייקל וחוויותיו ממחלקות ילדים בבתי חולים ובהוספיסים, מטיפול במחלות קשות, מחלות שגרתיות, נפגעי פיגוע או דלקת ריאות, טיפול נמרץ או מיון ילדים . אולי כבר קראתם, ראיתם או שמעתם עליו במדיה:  JERUSALEM POST,  עיתון "משפחה"- כתבת השער,  ובמהדורה אנגלית 7 דפים, הארץ, אורח בתוכניות דב אלבוים וסיגליות, עיתונות בחו"ל בפריז, לוס אנג'לס, ניו יורק, בלטימור, בירחונים מקצועיים בינלאומיים, ובסרט דוקומנטארי שעד כאן זכה בשישה פרסים בפסטיבלים, ועוד ועוד.
מג'יק מייקל טולקוף המציא את הקוסמות הרפואית בשנת 1994 בבית החולים Johns Hopkins. מג'יק מייקל הוא איש חרדי ואב למשפחה ברוכת ילדים שעלתה ארצה בשנת 2001 מארה"ב. מאז עלייתו הוא עובד כקוסם הרפואי בבתי חולים בארץ- בירושלים, בתל השומר, ובדנה לילדים (איכולוב) בתל אביב. מג'יק מייקל. הוא מסייע ביישום מטרות רפואיות ולשפר את מצב הרוח להורים ואפילו לסגל במרכזי רפואה. הוא שחקן חינוכי שבונה תוכניות חינוכיות מיוחדות לילדים ומשפחותיהם .ההופעות מתקיימות בכל רחבי הארץ בפני ילדים מגיל גן חובה עד כיתה ו' והכל בכדי למנוע מלפגוש את ילדים בבתי חולים אחרי תאונות דרכים, וכדי להציל חיי ילדים ע"י מודעות  בנושא החשוב של זה"ב. המופעים הם באישור מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומשרד החינוך. רוצים לשמוע עוד ולהכיר מקרוב את החוויה המיוחדת?  להזמין אותו אליכם להרצאה? אתם מוזמנים ליצור קשר: מאיר טולקוף (מג'יק מייקל) 
נייד 0545-902-994  www.MagicMichael.co.il