דף בית צור קשר


סדנת "הקסם של הקשר" ממג'יק מייקל טולקוף
למתעסקים ברפואה מקצועית

Magic Michael's Bedside Manner Workshop/Class
for Medical Professionals and Allied Health Fields

 


מג'יק מייקל מבטיח לכם שאחרי הסדנה שלו גם אתם תשלטו על הבסיס לצור קשר מהר וחזק עם תצטרך לזה בעבודתכם .


תשתתפו למה שכבר נהנו ולימדו רופאים, אחיות, סטודנטים, פסיכולוגים ואלפים אחרים.
תקראו יותר ממה שכתבו מבתי ספר לסיעוד ב זיו בצפת, קפלן ברחובות, שיינברון בתל אביב, שירות פסיכולוגים יעוץ, ומחלקת חולי נפש ועוד, ועוד.האם אתם מחפשים הרצאות לתרום ידע חשוב, מעניין ומצחיק ביותר לצוות שלכם או לסטודנטים וכולה? שמי מאיר טולקוף ואני אשמח להודיע לכם עלי ומקצוע שלי שהמצאתי בשנת  1994  ב-Johns Hopkins Hospital בבלטימור, מרילנד, ארה"ב.
המטרות שלי הן לתרום ידע לכם וממש להשפיע על הקהל לטובה וכתוצאה מכן על המטופלים. ליותר משנתיים אני הקוסם הרפואי הבית של בית חולים דנה באיכולוב, וגם בסגל בבית חולים אלי"ן לשיקום בירושלים וכן כל שבוע בתל השומר ועוד. במחלקות ובמרפאות אני מוכר בשם מג'יק מייקל טולקןף ובעיתונים, בטלוויזיה (בתוכנית חוצה ישראל וכולה) וברדיו אולי כבר שמעתם עלי.עליתי ארצה עם אשתי וילדינו לפני שלוש וחצי שנים. מצורף למכתב הזה תוכלו לקרוא על הרצאותיי בפני קהל אחיות, סטודנטים ורופאים וכולה. הנושאים שלי נוגעים לכולנו: Establishing Bedside Manner  =  "הקסם של הקשר" ליצור קשר יחסי אנוש בבתי חולים עם ילדים, עם הוריהם ועם יתר בני משפחתם , הצוות וכולה.   בהרצאותיי אני נותן דפי מידע והקהל יכול לנסות את שיטותיי ואפילו... לקפל בלונים. הרצאותיי אוחזות שעה עד שעה וחצי כפי צרכיי בית הספר. 
הייתי אומר שזה לא רק "כדאי" שתלמידים ישמעו ויפגשו איתי אלא ילמדו מהשיטות שלי.  אשמח להיות בקשר איתכם נוגע להרצאות בביה"ס האקדמאי שלכם או ניתן למצוא אותי באתר www.MagicMichael.co.il
רוצים למוד יותר עליו ולהכיר מקרוב החוויה המיוחד ביותר?

מאיר טולקוף שהוא מג'יק מייקל מזמין אתכם לצור קשר איתו...
נייד 0545-902-994


להמלצות>>